line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Про внесення змін до Районної програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району в рамках єдиного медичного простору на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 березня 2011 року №131-VІ (зі змінами)

 

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

L СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від __ лютого 2015 року                                                                                   №___-VI

 

Про внесення змін до Районної програми

удосконалення медичної допомоги мешканцям

району в рамках єдиного медичного простору

на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням

районної ради від 15 березня 2011 року № 131-VІ

(зі змінами)

 

Відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою реалізації основних пріоритетів державної соціальної політики в сфері охорони здоров'я Балаклійського району,удосконалення матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров'я Балаклійської районної ради "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" та комунального закладу охорони здоров'я Балаклійської районної ради "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району в рамках єдиного медичного простору на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 березня 2011 року №131-VІ (зі змінами), а саме:

- викласти додаток до Програми в новій редакції (додається);

- доповнити розділ "Заходи" пунктом 10 наступного змісту:

"10. Щорічно при формуванні районного бюджету передбачати видатки на утримання медичних закладів району у вигляді співфінансування з районного та інших місцевих бюджетів.

                                               Районна державна адміністрація"

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань,соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями (Панасенко В.М.).

 

Заступник голови районної ради                                                                             В.Чуприн

Додаток

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Балаклійської районної ради

"Про внесення змін до районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району в рамках єдиного медичного простору на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 березня 2011 року № 131-VІ (зі змінами)"

 

Проект рішення Балаклійської районної ради "Про внесення змін до районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району в рамках єдиного медичного простору на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15 березня 2011 року №131-VІ (зі змінами)", розроблено з метою затвердження додатку до районної Програми в новій редакції, а також доповнення розділу «Заходи» новим пунктом, який передбачає здійснення видатків на утримання медичних закладів району шляхом залучення коштів районного та інших місцевих бюджетів.


Завідувач сектору охорони здоров'я

районної державної адміністрації                                                                     Л.Бабіч