line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Про внесення змін до районної Програми "Дошкільна освіта на 2012-2015 роки", затвердженої рішенням районної ради від 24 травня 2012 року №343-VІ

 

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

L СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від __ лютого 2015 року                                                                                   №___-VI

 

Про внесення змін до районної Програми

"Дошкільна освіта на 2012 - 2015 роки",

затвердженої рішенням районної ради

від 24 травня 2012 року №343-VI

 

Відповідно до законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Указу Президента України від 20 березня 2008 року №244/2008 "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України, з метою впорядкування фінансування дошкільних навчальних закладів, створення умов для рівного доступу до якісної освіти всіх учасників навчально-виховного процесу, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Абзац перший розділу "Фінансування та контроль за виконанням Програми" Програми "Дошкільна освіта на 2012 - 2015 роки", затвердженої рішенням районної ради від 24 травня 2012 №343-VI року викласти в новій редакції:

"Фінансування на утримання дошкільних навчальних закладів і даної Програми здійснюється за рахунок іншої субвенції з районного бюджету, співфінансування з бюджетів місцевого самоврядування та коштів інших джерел, не заборонених чинним законодавством".


2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (Панасенко В.М.).

 

Заступник голови районної ради                                                                                                              В.Чуприн

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Балаклійської районної ради

"Про внесення змін до Програми «Дошкільна освіта на 2012 - 2015 роки", затвердженої рішенням районної ради

від 24 травня 2012 року №343-VI"

 

Проект рішення Балаклійської районної ради “Про внесення змін до Програми «Дошкільна освіта на 2012 – 2015 роки», затвердженої рішенням районної ради від 24 травня 2012 року № 343-VI ” розроблено з метою впорядкування фінансування дошкільних навчальних закладів, створення умов для рівного доступу до якісної освіти всіх учасників навчально-виховного процесу.

Основною метою прийняття зазначеного рішення районної ради є: Реалізація державної політики в галузі дошкільної освіти, забезпечення доступності дошкільної освіти, забезпечення заходів охорони здоров’я дітей, проведення якісної підготовки дітей до школи.

абзац перший розділу "Фінансування та контроль за виконанням Програми" викласти в новій редакції:

"Фінансування на утримання дошкільних навчальних закладів і Даної Програми здійснюється за рахунок іншої субвенції з районного бюджету, спів фінансування з бюджетів місцевого самоврядування та коштів інших джерел, не заборонених чинним законодавством".


            Начальник відділу освіти районної

державної адміністрації                                                                            С.Швід