line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Про Програму соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2015 рік

 

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

L СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від __ лютого 2015 року                                                                                   №___-VI

 

 

Про Програму соціально - економічного

розвитку Балаклійського району на 2015 рік

З метою досягнення у 2015 році позитивних тенденцій сталого розвитку в усіх сферах економіки району, відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму соціально - економічного розвитку Балаклійського району на 2015 рік (додається).

2. Районній державній адміністрації вжити заходів щодо виконання Програми.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району вжити заходів щодо виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної радиз питань соціально - економічного розвитку регіону, промислової політикита комунальної власності (Полторацький В.Ю.).

 

Заступник голови районної ради                                                                                                                         В.Чуприн

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Балаклійської районної ради

"Про Програму соціально - економічного розвитку

Балаклійського району на 2015 рік"

 

Проект Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2015 рік розроблено управлінням економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури разом з іншими управліннями, відділами, секторами районної державної адміністрації, районними організаціями, виконавчими комітетами міської, селищних та сільських рад, відповідно до Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України" від 23 березня 2000 року №1602-ІІІ та постанови Кабінету Міністрів Українивід 26 квітня 2003 року №621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету" (зі змінами).

Проект Програми на 2015 рік розроблено з урахуваннямЗакону України"Про Державний бюджет України на 2015 рік", Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №385; постанови Верховної Ради України від 11 грудня 2014 року № 26-VIII "Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України"; постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2014 року №404 "Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2015 рік та основних макропоказників економічногоі соціального розвитку України на 2016 і 2017 роки та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (зі змінами); Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року, яка ухвалена рішенням III сесії Харківської обласної ради VI скликання від 23.12.2010 року №27-VI, Стратегії сталого розвитку Балаклійського району до 2020 року, яка ухвалена рішенням XIV сесії Балаклійської районної ради VI скликання від 23.12.2011 року №251-VI; рішення Балаклійської районної ради від 16.01.2015 № 750-VI "Про районний бюджет на 2015 рік".

Проект Програми визначає пріоритетні завдання на 2015 рік та шляхи досягнення мети. По кожному напрямку проведений аналіз діяльності у 2014 році та визначені основні завдання на 2015 рік і критерії ефективності та результативності реалізації завдань.

Пріоритетні завдання проекту даної Програми визначені з урахуванням реальної соціально-економічної ситуації та наявних проблем в районі, реалізація яких дасть змогу досягти у 2015 році позитивних тенденцій сталого розвитку у всіх сферах економіки.

Заходи Програми здійснюватимуться за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів Балаклійського району, власних коштів підприємств, коштів інвесторів, спонсорської допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством України.

 

Начальник управління економічного розвитку,

торгівлі, житлово-комунального

господарства та інфраструктури районної державної

адміністрації                                                                                                      О.Ситнік