line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол № 2 від 23 грудня 2019 року засідання Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

ПРОТОКОЛ № 2

засідання Робочої групи для супроводу суб-проектів

"Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

 

Дата проведення                                                                 23 грудня 2019 року

Час проведення                                                                   16:00-16:30

Місце проведення                                                               районна державна 

                                                                                                  адміністрація,   

                                                                                                  3-й поверх, мала зала

 

  Головуючий на засіданні: Багацький Іван Григорович - голова Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".

  Присутні члени Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" на засіданні: Бабіч Л., Дащенко В., Кунденко С., Меркулова О., Пономаренко В., Попов О.,Чумаченко О., Чуприн В., Швід С.

  Відсутні члени Робочої групи: немає.

           

Порядок денний:

 

  1. Розгляд поточного стану реалізації суб-проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України у Балаклійському районі.

 

  Інформує: Дащенко Вікторія Вікторівна - заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, член Робочої групи.

 

СЛУХАЛИ:

 

  Дащенко В., яка зазначила, що у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) комунальне некомерційне підприємство Балаклійської районної ради Харківської області "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" визнано переможцем у реалізації проекту "Капітальний ремонт нежитлової будівлі - лікувального корпусу (терапевтичного відділення) за адресою: вул. Центральна, 5, смт. Донець, Балаклійського району Харківської області" загальною кошторисною вартістю 14535,884 тис. грн.

  Реалізація зазначеного проекту дасть можливість створити належні умови для комфортного перебування пацієнтів та умов праці медичних працівників у лікувальному закладі, зекономити енергоресурси та в цілому покращити якість надання медичних послуг. Проектом передбачено: влаштування двох ганків (для прийому хворих та харчоблоку) з влаштуванням огорожі ганків з металопрокату, козирків з металочерепиці та пандуса, ремонт існуючого ганку, заміна існуючих дверей та дерев'яних вікон на металопластикові, виконання оздоблювальних і інших загальнобудівельних робіт, заміна покрівлі, решетування та ремонт існуючої кроквяної системи, утеплення зовнішніх стін та горищного перекриття.

  По цьому суб-проекту підписано 5-ти сторонню Угоду про передачу коштів позики від 08 квітня 2019 року № 13010-05/51 між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Донецькою селищною радою, відділом охорони здоров'я районної державної адміністрації та КНП БРР ХО "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня".

  Угода складена на 33 сторінках, включає 23 статті, починаючи з визначення статусу кожного підписанта, порядку надання позики на безповоротній основі, обов’язків, прав та відповідальності сторін до адреси та реквізитів учасників Угоди. Обсяг субвенції складає 12113236,67 грн.

  По цьому проекту тендер відбувся, оголошено переможця, підписано договір підряду з виконавцем робіт ТОВ "РАТЬ" від 19.08.2019 № 337 на суму 12517027,10 грн. строком дії - лютий 2021 року.Договір підряду погоджений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Районною лікарнею направлено документи на перерахування авансового платежу в розмірі 30% для придбання будівельних матеріалів для проведення капітального ремонту.

  Однією з умов здійснення попередньої оплати ТОВ "РАТЬ" в розмірі 30% загального обсягу коштів договору підряду є затвердження рішенням районної ради тексту підписаної Угоди про передачу коштів позики.

  Тому на позачерговій сесії районної ради 06.12.2019 затверджено текст Угоди про передачу коштів позики від 08 квітня 2019 року № 13010-05/51 на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України відповідно до вимог Закону України від 22.04.2015 № 346-VIII "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України") та постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1068 "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" (із змінами).

  По другому суб-проекту 2а пулу, який також став переможцем у попередньому конкурсному відборі - "Капітальний ремонт системи опалення Шевелівського навчально-виховного комплексу Балаклійської районної ради Харківської області, вул. Молодіжна, 1, с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області" кошторисною вартістю 1785,989 тис. грн., підписана 4-х стороння Угода про передачу коштів позики від 23.07.2018 № 13010-05/110 між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Балаклійською районною радою та відділом освіти районної державної адміністрації.

  Реалізація цього проекту дасть можливість створити умови для належного функціонування Шевелівського НВК, створити комфортні умови для перебування школярів та педагогів у закладі. Прямі вигоди від успішної реалізації проекту отримають 110 учнів, вихованців та працівників закладу. Капітальний ремонт системи опалення передбачає: демонтаж старих батарей 150 шт., установку запірних кранів та терморегуляторів, заміну труб теплоподачі - 1810 м, повну заміну радіаторів опалення та витратних матеріалів (труб, кранів), зварювальні та інші роботи.

  Мінрегіоном погоджено тендерну документацію та кінцевим бенефіціаром (відділом освіти районної державної адміністрації) оголошено тендер. За результатами 4-х проведених аукціонів тендерні пропозиції учасників були відхилені в зв’язку з їх невідповідністю тендерній документації замовника. Наступний тендер буде оголошено у січні-лютому 2020 року після виходу постанови Кабінету Міністрів України.

  Зазначені проекти фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування з місцевих бюджетів на реалізацію проектів в рамках НКПВУ.

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Взяти інформацію члена Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" Дащенко В. до відома.

 

Голова Робочої групи                                                                           І. БАГАЦЬКИЙ

 

Секретар Робочої групи                                                                      В. ПОНОМАРЕНКО