line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

2 листопада відбулось засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад

IMG 16852 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського за участі голови районної ради Олександра Літвінова та координатора Харківського регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування (офіс реформ та розвитку), заступника голови обласної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Діани Баринової відбулось засідання районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад.

 

   Враховуючи важливість та актуальність даного процесу, на нараді були присутні представники окремих територіальних громад, які входять до складу спроможних територіальних громад, згідно Перспективного плану.

   Представники Андріївської, Петрівської, Протопопівської, Пришибської та Міловської територіальних громад, взяли участь в обговорені процесу децентралізації.

   Діана Баринова проінформувала присутніх про основні заходи щодо формування спроможних територіальних громад в України. Як зазначила Діана Семенівна, в Україні сьогодні створені і працюють 184 об'єднаних територіальних громад. У Харківській області – 4. Вже створені та працюють Старосалтівська об'єднана територіальна громада Вовчанського району, Чкалівська селищна об'єднана територіальна громада Чугуївського району, Мереф'янська міська об'єднана територіальна громада Харківського району. Також завершили процес об'єднання Пісочинська та Роганська селищні громади Харківського району. Позиція влади - як державної, так і регіональної, принципова: децентралізація – це одна з основних реформ, яка дозволить досягти реальних змін в країні, зазначила Діана Баринова.

   Під час наради обговорювалися питання функціонування спроможних територіальних громад. Діана Семенівна навела приклади роботи вже створених об’єднаних територіальних громад, а також надала відповіді на всі запитання учасників наради.

   Підводячи підсумки, Степан Масельський зауважив, що процес децентралізації - це важливий шлях, до якого потрібно підходити виважено, обов’язково дотримуватися чинного законодавства, добровільності та економічній ефективності даного процесу. Адже основне завдання влади провести реформу не заради реформи, а в першу чергу реформи заради людей. Подібні заходи будуть проведені в кожній територіальній громаді з питання роз’яснення принципів реформування системи місцевого самоврядування.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь