line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

В Балаклійському районі розпочато проведення сходів громадян територіальних громад

17353177 1283785581708920 308547215466833401 n16 березня, у Новій Гусарівці, Гусарівці та Чепілі відбулися зустрічі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова з жителями громад.

 

 

 


    Зустрічі проходили за участі першого заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Тищенка, заступника голови райдержадміністрації Валентини Панасенко, керівника апарату райдержадміністрації Ніни Чернолясової, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників базових сільськогосподарських підприємств, які орендують землю на територіях відповідних рад, керівників служб району.
    На початку сходів голови сільських рад звітували про роботу депутатського корпусу і виконавчих комітетів за минулий рік та озвучили головні напрямки роботи у поточному.
     Першою зустріч проходила в Новогусарівській громаді.
    Як зазначив на початку доповіді сільський голова В’ячеслав Кононов, до складу сільської ради входять три населених пункти: Нова Гусарівка, Байрак та Щурівка, загальна чисельність населення яких складає 1004 жителів.
   На території ради працюють Новогогусарівський НВК, два ФАПи (Новогусарівський та Щурівський), сільський Будинок культури, бібліотека.
    Сільський голова зазначив, що минулого року бюджет виконаний на 123%.
   Протягом 2016 року проводилася робота в напрямку соціально-економічного розвитку громади. Так, за рахунок районного бюджету здійснено поточний ремонт приміщень та ганку фельдшерсько-акушерського пункту в селі Щурівка. За рахунок субвенції місцевого бюджету районному здійснено дообладнання вуличного освітлення, проведено поточний ремонт доріг комунальної власності та загального користування. Спрямовувалися кошти на придбання комп’ютерної техніки для Новогусарівського НВК та медичного обладнання для Новогусарівського ФАПу та інше.
    Говорячи про актуальні питання, які потрібно вирішувати цього року, Вячеслав Кононов повідомив, що планується проведення ремонту Будинку культури (заміну вікон на металопластикові), ремонт комунальних доріг, водогону, встановлення вуличного освітлення в селах Щурівка та Байрак тощо.
Жителі громади звернулися до Степана Масельського щодо надання допомоги в ремонті доріг. Степан Іванович пообіцяв, що допомога буде надана. Крім того, керівник району повідомив, що цього року Службою автомобільних доріг в Харківській області заплановано поточний ремонт дороги загального користування в районі Байраку (Байрачанської гори). Також уже з районного бюджету виділені кошти на поточний ремонт дороги до Щурівки. «Ми всі ці проблеми знаємо і будемо поступово вирішувати», – підкреслив голова райдержадміністрації.
    Про роботу закладів соціальної сфери: освіти, охорони здоров’я та культури, доповіли керівники Червоногусарівських НВК, ФАПу та Будинку культури. Як зазначили доповідачи, за підтримки районного керівництва, органів самоврядування громади виконаний великий об’єм роботи з покращення матеріально-технічної бази об’єктів соціальної сфери. Наразі в закладах освіти, охорони здоров’я, культури створені всі належні умови для навчання, отримання якісної медичної допомоги, відпочинку та дозвілля. І роботи продовжуються.
    Потім до слова був запрошений Олександр Літвінов, який запевнив, що депутатський корпус районної ради завжди готовий підтримувати всі ініціативи громад.
    Підводячи підсумок, Степан Масельський проінформував присутніх про соціально-економічний розвиток району та плани на поточний рік. «Ми будемо робити все від нас залежне, щоб діти навчалися та виховувалися в теплих і затишних школах, дитячих садочках, щоб в комфортних умовах надавалася медична допомога, щоб у кожному селі було стале водопостачання, відремонтовані дороги, щоб наш район розвивався і процвітав. Це залежить від кожного з нас, – зазначив Степан Масельский. – Нині в районі розпочато санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою, тому я звертаюся до всіх долучитися до весняної акції і спільними зусиллями навести чистоту та порядок в кожному селі, біля домівок, пам’ятників, на кладовищах, в парках та скверах. Ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, чагарники, висадити дерева. Адже краса нашого краю залежить тільки від нас самих».
    Також Степан Масельський дав докладне роз’яснення щодо об’єднання територіальних громад і відповів на запитання учасників сходу. Озвучені під час сходу питання керівник району взяв на контроль.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь