line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Відбулись сходи громадян в Чепільській сільській раді

17264685 1283777438376401 4217276826438239417 nПитання соціально-економічного розвитку, плани на майбутнє були обговорені в ході зустрічі голови  районної державної адміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова з жителями Чепільської громади.

 

 

   Відкриваючи зібрання, про роботу органів самоврядування звітувала Чепільський сільський голова Надія Панова. Вона зазначила, що на території ради, яка складається з двох сіл – Чепіль та Вітрівка, проживають 812 жителів. На території ради діють загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Чепільський ФАП та сільський клуб.
Базовим сільськогосподарським підприємством, яке орендує чепільські землі, є ПП «Азіс».
Минулого року, з районного бюджету було виділено кошти і здійснено поточний ремонт доріг загального користування, придбано медичне обладнання та офісні меблі для фельдшерсько-акушерського пункту, за рахунок співфінансування районного та місцевого бюджетів відновлено систему опалення в сільському клубі. Також сільська рада виділяла кошти на утеплення фасаду ФАПу, на встановлення металопластикових вікон у Чепільській ЗОШ, на поточний ремонт комунальної дороги. А за рахунок спонсорської допомоги ПП «Азіз» (директор Віктор Вергун) здійснено поточний ремонт та замінені на металопластикові вікна в сільському клубі.
   Серед питань, які потребують вирішення – проведення водогону в приміщенні сільської ради, ремонт сільського клубу, ремонт доріг тощо.
   З доповіддю виступили керівники закладів соціальної сфери, які проінформували про свою роботу та поділилися подальшими планами. Тетяна Сєрова, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації, надала інформацію щодо субсидій на тверде паливо. Також були обговорено питання автобусного сполучення.
    В окремому питанні, на якому акцентував увагу голова райдержадміністрації, йшлося про участь громади в санітарно-екологічному двомісячнику. Також Степан Масельський дав докладні роз’яснення щодо об’єднання територіальних громад.
    Підсумовуючи зустріч голова райдержадміністрації сказав: «Ми готові сьогодні надати допомогу для вирішення нагальних питань вашої громади. Фельдшерсько-акушерський пункт – зроблено. Рішенням сесії районної ради виділені кошти на ремонт шкільної спортивної зали, також буде зроблено ремонт приміщення клубу. І я хочу сказати, що зі свого боку ми прикладемо максимум зусиль, щоб нагальні питання вашої громади були вирішені», – підкреслив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь