line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У Харкові обговорять питання залучення інвестицій до об’єднаних громад

-9ed513 та 14 грудня пройде форум DOBRE BOOST- Харків «Нові можливості економічного розвитку для об’єднаних територіальних громад».

 

 

 

 

  Представники бізнесу, влади та громадськості з Мереф’янської, Роганської та Старосалтівської об’єднаних громад разом з провідними експертами з економічного розвитку та місцевого самоврядування в рамках тематичних платформ за напрямами місцевого економічного розвитку обговорюватимуть питання взаємовідносин влади і бізнесу, механізмів залучення інвестицій у громади, участі громадськості в економічному розвитку громад.

  «Це дозволить краще зрозуміти можливості та інтереси всіх стейкхолдерів, вибудувати комунікації, які призведуть до співпраці задля досягнення сталого економічного розвитку», - зазначають організатори.

  Захід відбудеться 13 та 14 грудня о 10:00 у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (проспект Московський, 75). 

  Додаткова інформація - за тел. +38 (050) 400-23-65, менеджер-координатор «DOBRE BOOST - Харків» - Олександр Безуглий.

  Довідка. Захід організовано Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України та Подільською агенцією регіонального розвитку в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією «Глобал комʼюнітіз» (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку об’єднаних територіальних громад, підвищення рівня залучення громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності і прозорості в публічному управлінні.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь