line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження районної державної адміністрації «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району».

Проект розпорядження районної державної адміністрації

«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району».

З метою визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, та визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, пропонується для розгляду регуляторний акт (проект розпорядження голови райдержадміністрації) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району».

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних  та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта:

— Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, тел. (044) 254-56-73, факс 254-43-93,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

— Балаклійською районною державною адміністрацією за адресою: 64200,   м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, каб. № 66, тел.     5-26-33, факс 2-09-55, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..