line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проекту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Балаклійської районної державної адміністрації».

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ 

проекту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації     «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Балаклійської районної державної адміністрації».

        Відповідно до Закону України „ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг ”  від   10 грудня 2015 року № 888-VIІІ, частини десятої статті 12 Закону України „ Про адміністративні послуги ”, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України „ Про місцеві державні адміністрації ” підготовлено проект розпорядження голови райдержадміністрації  «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Балаклійської районної державної адміністрації».

Проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу, згідно із Законом України „ Про засади державної регуляторної полятики у сфері господарської діяльності ”, будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному сайті Балаклійської райдержадміністрації.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня його оприлюднення та приймаються розробником проекту в письмовому вигляді за поштовою адресою: 64200, м. Балаклія  площа Ростовцева , 1 (тел. 2-10-44).