line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

З В І Т про періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації “Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу”

З В І Т

про періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження

голови Балаклійської районної державної адміністрації

“Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації),

що здійснює функції робочого органу”

 

1 Вид регуляторного акту Розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації.
2 Назва регуляторного акту Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу
3 Дата прийняття 10.01.2014
4 Номер № 18
5 Назва виконавця заходів з відстеження Управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської райдержадміністрації
6 Цілі прийняття акта Зазначене розпорядження прийнято з метою визначення робочого органу (підприємства, організації) для виконання функцій з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, укладання договорів з переможцями конкурсу
з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортомна приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Балаклійського району .
7 Строк виконання заходівз відстеження з 01.04.2015 по 01.06.2018
8 Тип відстеження періодичне
9 Методи одержання результатів відстеження періодичне відстеження результативності зазначеного проекту розпорядження здійснювалося шляхом опитування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом, представників громадських організацій та громадськості.
10 Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних Результативність зазначеного розпорядження визначається такими показниками:- кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Балаклійського району;- рівень поінформованості суб'єктів господарювання про проведення конкурсу;- визначення кращого перевізника-претендента з використанням бальної системи оцінки їх пропозицій.
11 Кількісні та якісні значення показників результативності акта - за результатами проведеного конкурсу було визначено
робочий орган – філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», на який покладено функції щодо організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Балаклійського району, продовжував роботу.
12 Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

28.02.2017 проведено конкурс з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів на 15 приміських автобусних маршрутах загального користування. Переможцем конкурсу визнано ТОВ «Авто-ОВІ».

Вищезазначений регуляторний акт довгостроковий. Доповнення та зміни будуть вноситись після внесення відповідних змін до чинного законодавства України.